piątek, 25 grudnia 2015

TOP 5 FILMÓW ŚWIĄTECZNYCH!

Trwa właśnie przerwa świąteczna, a za nią ciągną się też długie zimowe wieczory, w które można spokojnie usiąść na kanapie i jedząc coś dobrego obejrzeć jakiś fajny świąteczny film. Wybór jest bardzo duży, lecz ja chciałabym pokazać Wam moje TOP 5 filmów świątecznych, które z przyjemnością mogę co roku zobaczyć. Są to raczej filmy przyjemne i lekkie niż skłaniające do przemyśleń itd. Myślę, że w święta każdy z nas potrzebuje takiej chwili odpoczynku z np. zabawnym filmem. Zaproponuję Wam dzisiaj filmy, gdzie pod każdym tytułem dam zdjęcie plakatu każdego z nich i krótki opis, żebyście mogli od razu zobaczyć czy moja propozycja przypadnie Wam do gustu, czy nie. Miłego oglądania i Wesołych Świąt!!!
                                                                                                                     ~Stephanie                                                                                                                                 


1. ,,To właśnie miłość"Bożonarodzeniowa komedia brytyjska. Bardzo lekka i przyjemna. Jest to zbiór 10 historii miłosnych, które odbywają się w okresie przedświątecznym. Głównym wątkiem w każdej z historii jest miłość. Wszyscy bohaterowie spotykają się dopiero w końcowej scenie. Świetna obsada, i zabawne historie gwarantowane!


2. ,,Elf"Zabawny amerykański film świąteczny z Willem Ferrellem w roli głównej. Opowiada historię chłopca, który stał się elfem, lecz gdy dorasta musi opuścić Biegun Północny i zamierza odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę. Film przyjemny i dla każdej grupy wiekowej.


3. ,, Holiday"
Komedia romantyczna opowiadająca o dwóch kobietach, które przeżywają rozterki miłosne i na czas właśnie Świąt Bożego Narodzenia postanawiają zamienić się ze sobą domami. Cała akcja rozgrywa się w pięknym świątecznym Los Angeles, Londynie i Surrey.


4. ,,Grinch: Świąt nie będzie"
Jest to film fantasy amerykańsko-niemiecki. Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, i wszyscy w Ktosiowie przygotowują się na nie, lecz tylko tajemniczy zielony stwór zamieszkujący jaskinię w górach nie cieszy się z tego i próbuje zniszczyć ten magiczny dzień. Czy święta odbędą się w Ktosiowie? Dowiedzcie się sami!

5. ,,Cztery Gwiazdki"


Komedia też amerykańsko-niemiecka. Główni bohaterowie to para, która postanawia na święta pojechać na Fidżi. Niestety ich lot w ostatniej chwili zostaje odwołany i są zmuszeni do spędzenia świąt ze swoją skłóconą rodziną. Ich rodzice są rozwiedzeni i każdy prowadzi własne życie. Para rozpoczyna maraton bożonarodzeniowy, ponieważ u każdej rodziny muszą na święta być to jednego dnia będą mieli aż 4 wigilie...czy podołają?
Źródło z jakiego wzięłam zdjęcia: google grafika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz